تاریخ ارسال : 97/08/02 

 

 

گزارش بازدید مدیرعامل محترم هلدینگ آتیه صبا و هیات همراه از پروژه

آزادراه شرق سپاهان

 

 

جناب آقای مهندس آذروش در تاریخ ۲۶/۷/۱۳۹۷ از عملیات اجرایی و اقدامت انجام یافته در پروژه آزادراه شرقی اصفهان بازدید و روند پیشرفت پروژه را بسیار مثبت ارزیابی نمودند.

در این بازدید ایشان ضمن تشکر از کلیه پیمانکاران، مشاورین و مدیران شرکت آزادراه شرق سپاهان؛ با اشاره به پیشرفت چشمگیر عملیات اجرایی نسبت به بازدید قبلی و مشکلات ناشی از عدم توجه مدیریت وقت به طی تشریفات قانونی، اظهار امیدواری نمودند که پس از برطرف شدن موانع و اخذ مجوز از هیات محترم امناء، امکان تامین مابقی منابع مالی مورد نیاز فراهم و این طرح ملی هرچه سریعتر مورد بهره­ برداری هموطنان قرار گرفته و بازنشستگان شریف که سرمایه­ گذاران اصلی پروژه هستند نیز از مزایای آن منتفع شوند.

اضافه می­نماید که آزادراه کمربندی شرق اصفهان به طول کلی ۹۳ کیلومتر با هدف تکمیل کریدور اصلی آزادراهی شمال- جنوب کشور بصورت ۶ بانده (۳ باند رفت و ۳ باند برگشت) و در ۳ قطعه اجرایی تعریف گردیده که قطعات اول و دوم آن بطول ۶۳ کیلومتر با مشارکت ۷۰ درصدی شرکت آزادراه شرق سپاهان (به نمایندگی از هلدینگ آتیه­ صبا) در دست احداث است. سهولت تردد ناشی از سرعت مطلوب با حفظ ایمنی سیر، کاهش ۷۵ دقیقه­ ای زمان و ۲۵ کیلومتری طول مسیر ترانزیت، از مهم­ترین مزایای این طرح ملی است که بهره­ برداری از آن منجر صرفه­ جویی در مصرف سوخت، کاهش تصادفات جاده­ای در استان و بار ترافیکی شهر اصفهان خواهد شد.

شایان ذکر است که تاکنون بالغ بر ۲،۴۳۷ میلیارد ریال در قطعات اول و دوم این طرح هزینه شده و از مجموع ۶۳ کیلومتر مسیر مورد قرارداد، در ۴۰ کیلومتر لایه اول آسفالت و در ۳۰ کیلومتر لایه دوم اجرا شده و زیرسازی مابقی مسیر نیز با پیشرفت ۹۰ درصد اجرا گردیده و آماده اجرای لایه­ های زیراساس و اساس می­باشد.

 


ارسال دیدگاه

برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید