تاریخ ارسال : 95/11/16در راستای سیاست­ های کلان صندوق بازنشستگی کشوری و شرکت­ های تابعه هلدینگ سرمایه­ گذاری آتیه صبا، شرکت­ های آزادراه شرق سپاهان و تجهیزات ایمنی راهها، برای نخستین بار در ایران اقدام به عقد قرارداد ایمن­ سازی تحت استاندارد بین­ المللی EN1317 برای آزادراه شرق اصفهان نمودند.

– در این راستا امیرحسین قدسی اظهار داشت؛ آزادراه شرق اصفهان اولین آزادراه در کشور با روسازی بتنی خواهد بودکه به طول ۶۳ کیلومتر در مدت ۲۴ ماه با طراحی و معماری شاخصی اجرا خواهد شد.

– در ادامه مدیرعامل شرکت آزادراه شرق اصفهان در این مراسم گفت؛ عملیات عمرانی این پروژه با حضور ۲ وزیر راه و شهرسازی و وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، همچنین ریاست صندوق بازنشستگی و مدیرعامل شرکت آتیه صبا بعنوان سرمایه­ گذار اصلی این پروژه در شهریور ماه سال جاری آغاز گردید.

– وی افزود؛ با بهره برداری این آزادراه، کریدورشمال به جنوب کشور تکمیل و موجب کوتاه شدن مسافت تهران به شیراز به مدت ۲/۵ ساعت خواهد شد.

– در ادامه آیین قرارداد ایمن­ سازی آزادراه شرق اصفهان، علی اصغر وکیلی مدیرعامل شرکت تجهیزات ایمنی راهها اظهار داشت؛ این شرکت در سال جاری موفق به اخذ استاندارد بین المللی EN1317 برای ایمن سازی جاده ­ها گردیده است که تجهیز آزادراه شرق اصفهان با این استاندارد بخش قابل توجهی از ظرفیت تولید شرکت را به خود اختصاص خواهد داد.

– وی افزود؛ شرکت تجهیزات ایمنی راهها اولین و بزرگترین شرکت ایمن سازی در جاده های کشور می باشد که ضمن تولید محصولات مورد نیاز این پروژه برای اولین بار از استاندارد بین المللی EN1317 در ایمن سازی و تولید و نصب گاردریل­ها استفاده خواهد کرد.

– در پایان این مراسم، دکتر احمدرضا نیک ­کار اصفهانی ضمن ابراز خرسندی از هم­ افزایی ایجاد شده در مجموعه شرکت ­های صندوق بازنشستگی کشوری تأکید کرد؛ کلیه شرکت­ های تابعه باید از ظرفیت­ های موجود یکدیگر استفاده کنند تا منافع حاصل از قراردادها برای خانواده بزرگ بازنشستگان حفظ گردد.

– وی همچنین تأکید کرد؛ شرکت تجهیزات ایمنی راهها با توجه به اخذ دانش فنی این استاندارد می­ بایست تعامل خود با وزارت راه و شهرسازی جهت بالابردن ایمن ­سازی جاده­ های کشور در جهت ارائه خدمات هرچه بهتر به هم­وطنان عزیزمان توسعه بخشد.


ارسال دیدگاه

برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید