تاریخ ارسال : 95/12/03مراسم معارفه مدیر عامل شرکت آتیه صبا با حضور دکتر اسلامیان و جناب آقای آذروش مدیر عامل جدید این شرکت و جمعی از کارکنان و مدیران شرکت های زیر مجموعه برگزار گردید.

جناب آقای دکتر اسلامیان در این نشست که با حضور مدیران اقتصادی صندوق بازنشستگی و مدیران و کارکنان شرکت آتیه صبا برگزار گردید ضمن تاکید بر اهمیت ایجاد اشتغال در بخش های مختلف کشور گفت :صندوق بازنشستگی کشوری و بنگاههای وابسته به آن باید با سرمایه گذاری های مناسب ضمن کمک به تولید و پویایی اقتصادی در بخش های مختلف اقتصادی به ایجاد اشتغال پایدار در کشور کمک کنند و افزود باید تلاش شود تا از سرمایه های بازنشستگان عزیز که در اختیار صندوق و زیر مجموعه های اقتصادی آن قرار دارد به خوبی دقت و حراست شود .

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری: خوشبختانه با شکل گیری هلدینگ های تخصصی در سه سال اخیر و تلاش و مدیریتی که در سطح بنگاههای اقتصادی وابسته به صندوق صورت گرفته، سودآوری شرکت ها به بیش از ۱۵۰۰میلیارد تومان افزایش یافته است.

جناب آقای مهندس آذروش نیز گفت:همه ی ما سرباز این نظام و انقلاب هستیم و همگی باید در مسیر فرمایشات مقام معظم رهبری قدم برداریم.

آذروش خاطر نشان کرد که در پایان سال باید با یک فضای آرام رشد اقتصادی را به جایی برسانیم و اعلام کنیم که این سربازان واقعی با رعایت همه ی اصول ،ضوابط،مقررات واخلاق مداری توانسته اند حداقل دغدغه های مقام معظم رهبری را که در این جایگاه به ما واگذار شده است را به انجام برسانیم.

در پایان دکتر اسلامیان از زحمات دکتر احمد رضا نیک کار اصفهانی تقدیر و تشکر کرد .


ارسال دیدگاه

برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید